Habitaciones Privadas Cerca Al Aeropuerto
Apartament Habitaciones Privadas Cerca Al Aeropuerto Armenia znajduje się 4 km od takiego miejsca kultu jak Catedral la Inmaculada Concepcion oraz oferuje przechowalnię bagażu.
Cafe Park leży około 10 min autem od obiektu, a El Bosque Park jest w około 4,1 km. Mirador de la Secreta znajduje się 15 min drogi samochodem od obiektu noclegowego.
Obiekt oferuje oddzielną toaletę i prysznic, zapewniając komfort gości. Ponadto dostępne są ręczniki kąpielowe.
Obiekt noclegowy oferuje takie udogodnienia, jak lodówka, piekarnik i przybory kuchenne. Dojazd do lotniska El Eden zajmuje jedynie 20 minut.
- Lokalne atrakcje
- La Iglesia de Jesucristo de los Santos de los Ultimos Dias829 km
- Parroquia Nuestra Senora de la Paz2017 km
- Parroquia Santa Rita de Casia690 km
- Parroquia1782 km
- Stadion Stulecia1092 km
- Institucion Educativa La Cecilia1938 km
- Institucion Educativa Ciudadela del Sur704 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Wi-Fi
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Stół
- Pralka
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak goście mogą dostać się do apartamentu Habitaciones Privadas Cerca Al Aeropuerto z lotniska?
Goście apartamentu Habitaciones Privadas Cerca Al Aeropuerto mogą prosić o transfery. - ❓
Czy apartament Habitaciones Privadas Cerca Al Aeropuerto obejmuje kuchnię?
Tak, apartament Habitaciones Privadas Cerca Al Aeropuerto wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje lodówkę i piekarnik. - ❓
Czy w apartamencie Habitaciones Privadas Cerca Al Aeropuerto jest pralnia?
W apartamencie Habitaciones Privadas Cerca Al Aeropuerto znajduje się pralka. - ❓
Czy na terenie tego apartamentu znajduje się ogród?
Tak, w tym apartamencie znajduje się ogród botaniczny.